دستگاه سورتینگ پرتقال

مجموعه سورتینگ مبتکر به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان دستگاه سورتینگ پرتقال در ایران به شمار می رود. دستگاه سورتینگ پرتقال تولید شده در این مجموعه از کیفیت بالایی برخوردار است. این مجموعه تمامی محصولات خود را با تضمین بالا و با در نظر گرفتن خدمات پس از فروش، به مشتری ارائه می دهد.

دستگاه سورتینگ کیوی

دستگاه سورتینگ کیوی، یکی از مهم ترین دستگاه های صنعتی سورتینگ است که به راحتی به رونق کسب و کار شما کمک خواهد کرد.

دستگاه سورتینگ گوجه فرنگی

دستگاه سورتینگ گوجه فرنگی صادراتی با جدا سازی بهترین انواع گوجه فرنگی، آن ها را برای بسته بندی و صادرات آماده می کند و در بسته بندی گوجه فرنگی های صادراتی مورد استفاده قرار میگیرد. همچنین کارخانجات تولید رب گوجه نیز از دستگاه سورتینگ گوجه فرنگی برای پیشرفت و ایجاد سرعت عمل در کارهای خود استفاده می کنند.

دستگاه سورتینگ زردآلو

دستگاه سورتینگ زرد آلو در صنایع تولید کمپوت، مربا و... نیز نقش دارد. در واقع این دستگاه راندمان و بازدهی کار در مجموعه شما را افزایش خواهد داد. با استفاده از این دستگاه می توان عملیات شست و شو، ضد عفونی کردن، خشک کردن، جداسازی و تفکیک و... را با استفاده از یک ماشین انجام داد.

دستگاه سورتینگ لیمو شیرین

دستگاه سورتینگ لیمو شیرین به شرکت های ارائه دهنده خدمات سورتینگ مرکبات کمک می کند تا کار خود را با دقت و کیفیت بیشتری انجام دهند. البته دستگاه سورتینگ لیموشیرین تا حدود زیادی، راندمان کار در این مجموعه ها را نیز افزایش می دهد.

دستگاه سورتینگ شلیل

امروزه بسیاری از افراد جهت بالا بردن فروش و افزایش رونق در کسب و کار خود ترجیح می دهند از دستگاه سورتینگ شلیل استفاده کنند. البته باید دقت کنید که دستگاه خریداری شده توسط شما، حتما از تضمین بالایی برخوردار باشد.

دستگاه سورتینگ پیاز

شرکت بزرگ و معتبر سورتینگ مبتکر از مهم ترین مراکز فروش دستگاه سورتینگ پیاز در ایران به شمار می رود. این روزها گروه های متعدد و مختلفی به انجام تولیدات صنعتی مشغول هستند. اما از آنجایی که هنگام خرید چنین دستگاه هایی معمولا هزینه گزافی خرج می شود، بهتر است عملیات خرید از شرکتی صورت گیرد که دارای اعتبار بالایی در بازار باشد و دستگاه سورتینگ پیاز را با تضمین بالایی در اختیار شما قرار دهد.

دستگاه سورتینگ زیتون

دستگاه اتوماتیک سورتینگ زیتون به وسیله لیزرهای پیشرفته، تفکیک زیتون ها از نظر ابعاد و اندازه را انجام میدهد و بدین ترتیب زیتون های ریز و درشت را از هم جدا می نماید تا زیتون های متناسب با نیازهای افراد و صنایع مختلف را در اختیار ایشان قرار دهد.

دستگاه سورتینگ لیمو ترش

خرید دستگاه سورتینگ لیمو ترش سورتینگ مبتکر می تواند مزیت های فراوانی برای مصرف کننده به همراه داشته باشد. این مجموعه دارای اعتبار بالایی در صنعت ایران است. تمامی محصولات و دستگاه های صنعتی ارائه شده در این شرکت بزرگ از کیفیت بسیار بالایی برخوردارند. اما نکته استثنایی در مورد دستگاه سورتینگ لیمو ترش ارائه شده در این شرکت، قیمت استثنایی آن است.

دستگاه سورتینگ هلو

هدف اصلی از به کار بردن دستگاه سورتینگ هلو در صنایع، جدا سازی و بسته بندی بهترین انواع هلو و درجه بندی آن ها می باشد. این دستگاه هلوهای با کیفیت را از انواع بی کیفیت آن متمایز می کند و هر کدام را در دسته ای خاص قرار می دهد.

دستگاه سورتینگ انار

دستگاه سورتینگ انار به شما کمک می کند تا به راحتی محصولات انار با کیفیت بالا را جدا سازی و تفکیک کرده و آن ها را در بسته بندی های مرتب و مناسب برای صادرات قرار دهید. به همین دلیل می توانید از طریق صادرات انار درجه یک، سود و درآمد زیادی کسب کرده و به کسب و کار خود رونق زیادی ببخشید.

دستگاه سورتینگ گلابی

دستگاه سورتینگ گلابی تمامی عملیات های لازم برای تهیه محصولات صادراتی را انجام می دهد. در واقع عملیات شست و شو، ضد عفونی شدن، خشک شدن، دسته بندی، بسته بندی و... از این عملیات ها محسوب می شوند. دستگاه سورتینگ گلابی مجموعه کامل این کارها را انجام می دهد، در نتیجه شما با خرید تنها یک دستگاه می توانید وظیفه چندین دستگاه را به صورت همزمان انجام دهید.

دستگاه سورتینگ سیب درختی

امروزه پیشرفت تکنولوژی و تلفیق ماشین آلات صنعتی با کشاورزی و باغداری، علاوه بر اینکه موجب سهولت انجام فعالیت ها برای تولیدکنندگان می شود؛ به افزایش کیفیت محصولات باغی نیز کمک میکند. از مهمترین دستگاه هایی که نقش به سزایی در افزایش کیفیت محصولات دارند، میتوان به دستگاه های سورتینگ اشاره کرد.

دستگاه سورتینگ سیب زمینی

شرکت های صادر کننده سیب زمینی به دیگر کشورها نیز به دستگاه سورتینگ سیب زمینی صادراتی نیاز دارند. آن ها با استفاده از این دستگاه می توانند سیب زمینی های با کیفیت را با قیمت فوق العاده ای به فروش برسانند و سود خود را افزایش دهند.

دستگاه سورتینگ فلفل دلمه ای

افرادی که در صنایع فرآوری و بسته بندی فلفل دلمه ای های صادراتی نیز فعالیت می کنند. با استفاده از دستگاه سورتینگ فلفل دلمه ای صادراتی می توانند محصول را در بسته بندی های با کیفیتی روانه بازار کنند و آن ها را با قیمت مناسبی به فروش برسانند تا سود خود از کسب و کار را افزایش دهند.

دستگاه سورتینگ وزنی (الکترونیکی)

دستگاه سورتینگ وزنی میوه و مرکبات، از جمله پرکاربردترین نوع دستگاه ها در حوزه سورتینگ میوه و مرکبات می باشد. نحوه عملکرد این دستگاه بدین شکل است که با توجه به وزن مرکبات آن ها را غربالگری و جداسازی می کنند.

دستگاه سورتینگ حجمی (رولیکی)

دستگاه سورتینگ حجمی میوه و مرکبات بر اساس ارزش محصولات، ابعاد، زیبایی، رنگ، کیفیت و دیگر فاکتور هایی که برای تولید کننده حائز اهمیت است، اقدام به مرتب سازی و ارزش گذاری آن ها به صورت سیستماتیک می کند.

دستگاه گرمادرمانی مرکبات

با استفاده از دستگاه گرمادرمانی می توان مرکبات مختلفی مانند، نارنگی و پرتقال و نارنج و لیمو را ضد عفونی و قارچ کشی کرد. این دستگاه برای استفاده باغداران و یا تاجران حوزه میوه بسیار کاربردی است.

دستگاه شست و شوی میوه و مرکبات

خط شستشوی میوه شامل تجهیزاتی مانند دستگاه وان شست و شوی میوه و دستگاه حوض و بالابر میوه است. این دستگاه ها می توانند کار شست و شوی میوه در مقیاس بالا را به راحتی و در سریع ترین زمان ممکن انجام دهند.

دستگاه واکس میوه

ظاهر براق و جذاب در میوه، با استفاده از دستگاه واکس میوه حاصل می شود. دستگاه واکس مرکبات، مجموعه ای متشکل از بلبرینگ دستگاه واکس میوه، فرچه واکس میوه و... است. این اجزا در کنار هم فعالیت کرده و باعث ایجاد ظاهری زیبا و براق در میوه ها و مرکبات می شوند.

دستگاه بسته بندی میوه و مرکبات

دستگاه بسته بندی میوه و مرکبات جایگزینی بسیار سریع تر و بهینه تر برای روش های بسته بندی سنتی می باشد که هم رضایت مشتریان را به دلیل بسته بندی اصولی و شیک کسب می کند و هم موجب کاهش هزینه های عرضه کنندگان می شود.

دستگاه میز بسته بندی

خرید آنلاین دستگاه میز بسته بندی. خرید میز بسته بندی با بهترین قیمت مستقیم از تولید کننده به همراه مشاوره تخصصی. میز بسته بندی

دستگاه میز بازبینی

خرید آنلاین دستگاه میز بازبینی. خرید [میز کنترل] با بهترین قیمت مستقیم از تولید کننده + مشاوره. دستگاه نوار نقاله بازبینی سورتینگ.

دستگاه سبد گردان

دستگاه سبد گردان. خرید [دستگاه سبدگردان] سورتینگ + بهترین قیمت مستقیم از تولید کننده +مشاوره تخصصی . قیمت دستگاه سبد گردان سورتینگ

دستگاه سورتینگ خرما

دستگاه سورتینگ خرما. خرید [دستگاه سورتینگ خرما] با بهترین قیمت مستقیم از تولید کننده به همراه مشاوره تخصصی . قیمت خط سورتینگ خرما.

دستگاه سورتینگ چیست؟

سورتینگ چیست؟ دستگاه سورتینگ چیست و چگونه کار میکند؟ آیا میتوان دستگاه سورتینگ را آنلاین خرید؟ اینها سوالاتی است که ممکن است ذهن افرادی که در این حوزه فعالیت می نمایند را به خود مشغول نماید. به همین منظور در این مطلب سعی داریم به این قبیل مسائل و سوالاتی که در زمینه سورتینگ برایتان پیش میاید پاسخ دهیم. کلمه ی سورتینگ برگرفته از واژه ی sort به معنی دسته بندی است. دستگاه سورتینگ کار مرتب سازی و درجه بندی محصولات را بر عهده دارد. در واقع دستگاه سورتینگ بر اساس استاندارد هایی به جداسازی محصولات می پردازد که این جداسازی بر اساس شکل ظاهری و رنگ، وزن و  ابعاد و سایر عوامل صورت می گیرد. در دنیای امروز در بسیاری از کشورها از انواع میوه ها و خشکبار بسته بندی شده استفاده می کنند؛ با وجود توسعه استفاده از ماشین آلات صنعتی، ما در ایران همچنان در این صنعت بسیار جای پیشرفت داریم. در این مقاله قصد داریم تا بیشتر با دستگاه سورتینگ و صنعت بسته بندی میوه آشنا شویم.

کاربرد دستگاه سورتینگ چیست؟

همانطور که بیان شد، کاربرد دستگاه سورتینگ مرتب سازی و جداسازی محصولات بر اساس معیار های مختلفی است. قطعا محصولات با کیفیت، هم برای مصرف کننده های داخلی و هم مصرف کنندگان خارجی ایجاد جذابیت می کند و یکی از مهمترین عوامل صادرات بیشتر خواهد بود. از دستگاه سورتینگ بیشتر در محصولات کشاورزی و ماهی یا مرغ و تخم مرغ استفاده می شود. از دستگاه های سورتینگ برای دو کار استفاده می شود که به شرح زیر است:

دستگاه سورتینگ: خرید انواع دستگاه سورتینگ، فروش دستگاه سورتینگ. خرید آنلاین دستگاه سورتینگ. قیمت خرید دستگاه سورتینگ [تولید کننده]

نحوه کار دستگاه سورتینگ چگونه است؟

نحوه کار با دستگاه سورتینگ به این شکل است که محصولات به روی یک تسمه نقاله قرار می گیرند و بر اساس معیار های بیرونی مانند ابعاد و رنگ و وزن دسته بندی می شوند. در صورتیکه محصولی از نظر وزنی یا سایر معیار ها مطابقت نداشته باشد، به بخش بعدی منتقل نمی شود و تنها محصولاتی به بخش بعدی منتقل می شوند که دارای تمام معیارها باشند؛ سورتر ها معمولا بسیار سریع و با دقت بالایی این کار را انجام می دهند.
در دنیای امروز، سورتینگ میوه در بازارهای دنیا به یک بخش جذاب تبدیل شده است؛ البته این صنعت هنوز در بازار میوه ایران جای پیشرفت بسیاری دارد. اما سورتینگ میوه و لیبل گذاری آن، کمک بسیاری به مشتری برای انتخاب راحت تر میوه و تره بار می کند. سورتینگ کردن کمک شایانی به جلوگیری از فساد زودرس محصولات کشاورزی می کند. سورتینگ محصولات کشاورزی به دو صورت انجام می شود؛ سورتینگ دانه ای و سورتینگ مرکبات.
سورتینگ دانه ای که برای محصولات کشاورزی کوچک مانند برنج و انواع خشکبار است؛ در این روش با استفاده از انواع پردازشگر، دانه های خشکبار یا برنج جداسازی می شوند.
سورتینگ مرکبات، در این روش دستگاه سورتینگ بر اساس وزن و اندازه میوه، محصولات را دسته بندی میکند. در ادامه قصد داریم نحوه کار دستگاه سورتینگ میوه را بررسی کنیم.

مراحل سورتینگ میوه

وان شستشوی میوه

در این مرحله برای شستشو، از وان های کم عمق استفاده می شود؛ زیرا ممکن است میوه ها در اثر ته نشین شدن، فاسد شوند. به همین دلیل از وان های کم عمق استفاده می شود.

شستشو با دستگاه سورتینگ

در این مرحله با استفاده از برس های دستگاه سورتینگ میوه ها کاملا شسته شده و به سمت دستگاه بازبینی می رود؛ در دستگاه بازبینی میوه های فاسد جداسازی می شوند و سپس سایر میوه ها به سمت دستگاه خشک کن می روند تا میوه های خیس بازبینی شده، با استفاده از برس های خشک کن سورتینگ، خشک شوند.

بازبینی میوه ها

طی این مرحله میوه هایی که خشک شده اند مجددا از نظر سمی بودن و انواع کپک ها مورد بررسی قرار می گیرند؛ در این مرحله میوه ها را با چرخاندن و از طریق سنسورهای مختلفی بازبینی میکنند.

دستگاه خشک کن میوه

طی این فرایند میوه ها را در مجاورت هوای خشک قرار داده و سپس از جهات مختلف در معرض باد گرم قرار می دهند تا میوه ها به خوبی خشک شده و به مرحله ی بعدی منتقل شوند.

دستگاه واکس زنی میوه

طی این فرایند، مبرای اینکه میوه ها شفافیت بیشتری داشته باشند واکس میوه به آن ها اسپری می شود، تا جذابیت آن چندین برابر شود.

دستگاه سایزینگ میوه

با استفاده از دستگاه سایزینگ، میوه ها بر اساس سایز و حجم دسته بندی می شوند.

بسته بندی میوه

طی این فرایند میوه های سالم و تمیز که سطح کیفیت بالایی دارند، بسته بندی شده و راهی بازار می شوند.

فروش انواع دستگاه سورتینگ

خرید دستگاه سورتینگ

همانطور که بیان شد سورتینگ ها نقش بسیار مهمی در صنعت میوه و تره بار و خشکبار دارند و یکی از مهمترین عوامل برای کاهش ضایعات میوه ای خواهد بود. به طور کلی سورتینگ کردن میوه هم به نفع مصرف کننده و هم به نفع کشاورزان است و از ضرر و زیان ترک خوردگی و له شدگی میوه ها جلوگیری می کند. خرید دستگاه سورتینگ می تواند سود فراوانی برای تولید کنندگان یا کشاورزان ایجاد کند و با استفاده از دستگاه سورتینگ به راحتی می توان کار صادرات میوه و بسته بندی و مرتب سازی میوه را انجام داد.
در شرکت سورتینگ مبتکر، به سفارش مشتری ما انواع دستگاه سورتینگ را طراحی و تولید می کنیم.

هزینه راه اندازی سورتینگ میوه

دستگاه های سورتینگ میوه برای شرکت هایی که به فرآوری میوه و بسته بندی آن می پردازند، مناسب هستند. هزینه راه اندازی سیستم سورتینگ میوه به نوع تجهیزات مورد نیاز و تعداد میوه هایی که باید مرتب شوند بستگی دارد. علاوه بر این، آموزش کارکنان در تکنیک‌های مرتب‌سازی مناسب و همچنین نگهداری و تعمیر تجهیزات مورد استفاده در این فرآیند، هزینه‌هایی را به همراه دارد. هزینه راه اندازی یک سیستم مرتب سازی میوه بر اساس کیفیت، کاربرد، ابعاد و پیچیدگی سیستم؛ می تواند بسیار متفاوت باشد، این کار ممکن است یک فرآیند پرهزینه باشد اما قطعا ارزش سرمایه گذاری را دارد زیرا این اتوماسیون به کاهش هزینه های نیروی کار و افزایش کارایی در فرآیند تولید کمک می کند. اگر شما نیز قصد راه اندازی سورتینگ میوه را دارید می توانید از طریق شماره های 01142242214  و 09128703325 با کارشناسان ما در تماس باشید، ما با مشاوره ی رایگان به شما در انتخاب مناسب ترین محصول کمک خواهیم کرد.
 

قیمت دستگاه سورتینگ

همانطور که بیان شد، دستگاه سورتینگ انواع مختلفی دارد و عوامل مختلفی در تعیین قیمت آن موثر است. از جمله عوامل تاثیر گذار در قیمت دستگاه سورتینگ می توان به موارد زیر اشاره نمود:

دستگاه های سورتینگ با توجه به کاربردی که دارند به دو نوع دستگاه سورتینگ تمام اتومات و دستگاه سورتینگ الکترونیکی تقسیم می شوند؛ که هر کدام قیمت متفاوتی دارند. با توجه به اینکه باکیفیت بودن این دستگاه یکی از مهمترین عناصر است؛ پس دقت به این نکته امری ضروری است. شرکت سورتینگ مبتکر، یکی از معتبر ترین شرکت ها در زمینه ساخت و طراحی انواع سورتینگ ها است. شما میتوانید جهت مشاوره خرید بهترین دستگاه سورتینگ برای مجموعه خود، از طریق شماره های 01142242214 و 09128703325 با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.