راه اندازی دستگاه سورت میوه شرکت سورتینگ مبتکر در ارومیه

بوسیله ی ادمین

مجتمع قصر باراندوز ارومیه، یکی از فعال ترین واحدهای سورتینگ و بسته بندی میوه در استان آذربایجان غربی می باشد. این واحد در تاریخ 25 بهمن سال 1400 با حضور وزیر جهاد کشاورزی به بهره برداری رسید که قابلیت سورت و بسته بندی 15 هزار تن میوه را دارد.

 


مجتمع قصر باراندوز نقش مهمی در عرضه میوه های باکیفیت در صادرات سیب درختی به کشورهای منطقه داشته و از این طریق سود و ارز زیادی را وارد کشور میکند.
تمامی خط دستگاه سورتینگ این مجتمع، اعم از دستگاه سورتینگ وزنی، دستگاه شست و شوی میوه، دستگاه واکس میوه و دستگاه بسته بندی میوه، تولید شده توسط گروه صنعتی باغداران مبتکر می باشند.
اگر شما به دنبال طراحی و راه اندازی دستگاه خط سورتینگ هستید، میتوانید تولید دستگاه های مختلف خط سورتینگ مجموعه خود را متناسب با ظرفیت مجموعه، به سورتینگ مبتکر بسپارید.

 


تولید کالای باکیفیت داخلی و عرضه مستقیم از درب کارخانه موجب شده است تا دستگاه های خط سورتینگ میوه و مرکبات تولید شده در گروه صنعتی باغداران مبتکر، از قیمت های مناسبی نسبت به نمونه های مشابه برخوردار باشند. جهت اطلاع از قیمت طراحی و راه اندازی انواع خط سورتینگ میوه و مرکبات، از طریق شماره تماس های 01142242214 و 09128703325 با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل فرمایید.